Založení společnosti s.r.o.

Autor: Mgr. Lukáš Mokrý | Vloženo: 11.01.2015 18:11 | Přečteno: 44889x

Pro zájemce o založení nové společnosti s pomocí naší kanceláře shrnujeme základní požadavky a postup. Během jediného dne umíme zajistit založení společnosti u notáře, vyřízení živností, splacení základního kapitálu, zajištění sídla a podání návrhu na zápis do obchodního rejstříku. Bez dalších prostředníků a externích dodavatelů nabízíme konkurenční cenové podmínky. Umíme nastavit jak jednoduché společenské smlouvy, tak komplikované vztahy mezi společníky a holdingovými společnostmi, včetně zajištění anonymity, různých stupňů práv a odpovědnosti.

 

Založení společnosti s ručeným omezením s naší pomocí je jednoduchou záležitostí. Od vás na počátku potřebujeme jen základní informace:

- název společnosti

- sídlo společnosti (případně zajistíme tzv. virtuální sídlo)

- předmět podnikání

- strukturu společníků a jednatelů a jejich základní osobní údaje

- případné zvláštní požadavky (např. různá výše hlasovacích práv a podílů na zisku, nepeněžitý vklad, zvýšená míra zákazu konkurence jednatelů nebo i společníků spod.)

 

Na základě poskytnutých informací připravíme základní dokumenty, z nichž od vás potřebujeme dodat jen podepsanou plnou moc a čestné prohlášení jednatelů. Na základě těchto dokumentů zpravidla v jednom dni zajistíme založení společnosti notářským zápisem, obstarání živností, složení základního kapitálu (kapitál do výše 100 Kč dokonce uhradíme za vás, čímž se urychlí celý proces), a podání návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku. Rovněž také prověřujeme, zda je vámi požadovaný název společnosti volný a nehrozí, že by jej rejstříkový soud zamítl z důvodu podobnosti s názvem jiné společnosti.

 

Pro vyřízení živností a podání návrhu na zápis ještě potřebujeme písemný souhlas vlastníka nemovitosti, v níž bude umístěno sídlo společnosti, s ověřeným podpisem. Vzor formuláře vám připravíme v rámci naší služby. Pokud však nemůžete zajistit sídlo, můžeme vám jej zajisti sami prostřednictvím služby tzv. virtuálního sídla. Využitím této služby navíc získáváte slevu z ceny za založení společnosti. Pro návrh na zápis už nepotřebujeme výpisy z rejstříku trestů, neboť soudy si je zajišťují samy (platí pro občany ČR).

 

Následný zápis do rejstříku trvá asi týden a jeho provedením začíná společnost právně existovat. Následně můžeme zajistit i další služby, jako registrace společnosti k daním u finančního úřadu, zajištění poskytovatele účetních služeb, poskytovatele firemních internetových stránek. Samozřejmostí je možnost využít našich následných právních služeb.

 

Jak můžete vidět, celý proces je velmi jednoduchý a dokonce jej můžeme společně připravit na dálku, bez nutnosti navštívit naši kancelář nebo notáře.

 

V případě vašeho zájmu můžete zjistit další podmínky, včetně ceníku, na našich specializovaných internetových stránkách věnujících se zakládání společností, nebo nás kontaktovat na níže uvedené e-mailové adrese.

 

 

 

 

 

 

V případě dotazu k tématu článku kontaktujte lawyer@lawyer.cz

Advokátní kancelář Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o.
Specialisté na firemní právo

MACHIN.CZ - Tvorba www stránek, webdesign
Copyright © 2009 Lawyer.cz
Tvorba www stránek MACHIN.cz, webhosting HOSTSERVIS.cz